آموزش حرکت نیم پشتک / front hand spring توسط تمیم سعیدی

حرکت نیم پشتک / front hand spring

حرکت نیم پشتک یا front hand spring

برای دانلود و تماشای ویدیو در کیفیت های متفاوت اینجا کلیک کنید. (نماشا )
برای دانلود و تماشای ویدیو در کیفیت های متفاوت اینجا کلیک کنید. (اپارات )

سلام دوستان امروز در خدمت شما با آموزش حرکت نیم پشتک هستیم . این فلیپ جز حرکات پایه ای فری راننیگ هست که بر سطوح صاف ، سکو و میله می توانید انجام بدید . انجام این حرکت در این سطوح فقط یک تفاوت ریز در تکنیک دارد که در سطوح صاف مثل زمین شما حتما باید با دست های صاف انجام بدید ولی در موانعی مانند سکو و میله شما می توانید دست های خود را از ناحیه ارنج خم کنید . حرکت نیم پشتک جز پیشنیاز های webster می باشد پس اگر قصد دارید وبستر یاد بگیرید حتما این ویدیو رو تماشا کنید . حرکت نیم پشتک / front hand spring یکی از حرکات ارتباط دهنده در مسیرها و flow های شما می تواند باشد.لطفا سایت ما www.sportpk.ir را دنبال و حمایت کنید و ۲ ایدی که میزارم رو فالو کنید . تمامی آموزش ها و فعالیت های که می کنیم رو داخل این دو ایدی اطلاع می دهیم .
اینستاگرام تمیم سعیدی                                                                                     اینستاگرام پرویز میرزایی 

پیشنیاز های حرکت نیم پشتک / front hand spring

برای انجام حرکت نیم پشتک فقط شما لازمه حرکت بالانس و پل رو بلد باشید . بعد از انجام و یادگیری این ۲ حرکت شما از حالت بالانس به بالانس پل رفته و زانوهای خود را در هنگام لند به جلو داده و تا حدودی شما حرکت نیم پشتک را درک می کنید . ولی روش انجام اصلی آن زمانی که شما بر روی پای تکیه گاه خود سوار شدید و پای شوت خود را با تمام وجود پرتاب کردید و داشتید در حالت بالانس قرار می گرفتید شما با ضربه ی کوچکی توسط شانه های خود ،خود را به بالا پرتاب کرده و با سینه پای خود لند می کنید . این حرکت رو شما می توانید در دو استایل جفت و تک پا یا فلش انجام بدهید . من به شخصه از استایل تک پا یا فلش حرکت بیشتر لذت می برم و به این استایل انحامش میدم .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.