آموزش حرکت وبستر در ۱۰ دقیقه توسط تمیم سعیدی

حرکت وبستر webster توسط تمیم سعیدی.jpg

حرکت وبستر ( webster or one leg front flip )

برای دانلود و تماشای ویدیو در کیفیت های متفاوت اینجا کلیک کنید. (نماشا )
برای دانلود و تماشای ویدیو در کیفیت های متفاوت اینجا کلیک کنید. (اپارات )

سلام دوستان امروز با آموزش حرکت وبستر (webster) در خدمت شما هستیم . وبستر (webster ) یکی از زیباترین و کارامد ارین حرکات فری رانینگ هستش که در اکثر flow ها و مسیر ها فریرانرهای عزیز استفاده میکنند . به شخصه این فلیپ یکی از محبوب ترین حرکات مورد علاقه من هستش که از انجام دادن اون لذت میبرم . شما میتوانید این حرکت رو هر جایی که دلتون خواست بعد اینکه یاد گرفتید انجام بدید و لذت ببرید . حرکت webster استایل های گوناگونی دارد و آموزش های متفاوتی هم در دنیای مجازی توسط ورزشکاران پارکور و فری رانینگ داده شده است . امروز من میخوام استایلی رو که خودم ازش استفاده میکنم رو براتون آموزش بدم و شما را در این لذتی که از حرکت میبرم سهیم کنم . در این ویدیو هر چیزی که مربوط به webster هستش که شامل مقدمات و پیشنیاز های این حرکت ، اشتباهات رایجی که دوستان در زمان انجام دادن حرکت وبستر انجام میدن و نکاتی برای بهبود این حرکت رو بهتون میگم امیدوارم لذت ببرید و براتون مفید واقع شود . لطفا سایت ما www.sportpk.ir را دنبال و حمایت کنید و ۲ ایدی که میزارم رو فالو کنید . تمامی آموزش ها و فعالیت های که میکنیم رو داخل این دو ایدی اطلاع میدهیم .
اینستاگرام تمیم سعیدی                                                                                     اینستاگرام پرویز میرزایی 

پیشنیازهای حرکت وبستر( webster toturiol )

برای آمادگی webster شما بهتر هستش که در انجام دادن این دو حرکت مهارت لازم رو بدست بیارید . این دو حرکت عبارتند از :
• حرکت پل یا bridge : در این حرکت شما انعطاف لازم کمر رو بدست میارین که در حرکت وبستر به شا کمک میکنه که حرکت رو راحت تر و زیباتر انجام بدید .
• حرکت نیم پشتک یا front hand spring : در این فلیپ شما شوت لازم برای پرتاب در حرکت وبستر رو یاد می گیرید .

 آموزش حرکت وبستر :

• برای انجام ,وبستر باید به چهار قسمت بدن توجه کنیم . ۱ _ پای تکیه گاه ۲_ پای شوت ۳_دست ها ۴_ سر سینه
• ۱_ در حرکت وبستر شما باید وزن خود را روی پای تکیه گاه بندازید و همزمان با پرتاب پای شوت با آن یک جامپ بزنید که ارتفاع لازم برای لند هرچه بهتر وبستر رو بگیرید .
• ۲_ حتما پایی را که پرتاب میکنید رو با تمام وجود و تا حد امکان پرتاب کنید . نکته ای که وجود داره پرتاب شما به انعطاف بدنی شما ربط داره پس روی انعطاف بدن و پاهای خودتون کار کنید و سعی کنید پای خود را کاملا صاف به به بالا پرتاب کنید .
• ۳ :دست ها را در وبستر به هیچ عنوان مانند فرانت از بالا به پایین پرتاب نکنید و گرنه ارتفاع لازم رو نگرفته و سقوط میکنید .
• ۴: سر سینه در حرکت وبستر نقش خیلی مهمی را بازی میکند سعی کنید بدن خود را در وبستر در حالت T قرار داده و سر سینه خود را به هیچ عنوان پایین تر از اون حد نیارید .

پوشاک پارکور

پارکور / حرکت وبستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *