آموزش حرکت وبستر در ۱۰ دقیقه توسط تمیم سعیدی

حرکت وبستر webster توسط تمیم سعیدی.jpg

حرکت وبستر ( webster or one leg front flip )

برای دانلود و تماشای ویدیو در کیفیت های متفاوت اینجا کلیک کنید. (نماشا )
برای دانلود و تماشای ویدیو در کیفیت های متفاوت اینجا کلیک کنید. (اپارات )

سلام دوستان امروز با آموزش حرکت وبستر (webster) در خدمت شما هستیم . وبستر (webster ) یکی از زیباترین و کارامد ارین حرکات فری رانینگ هستش که در اکثر flow ها و مسیر ها فریرانرهای عزیز استفاده میکنند . به شخصه این فلیپ یکی از محبوب ترین حرکات مورد علاقه من هستش که از انجام دادن اون لذت میبرم . شما میتوانید این حرکت رو هر جایی که دلتون خواست بعد اینکه یاد گرفتید انجام بدید و لذت ببرید . حرکت webster استایل های گوناگونی دارد و آموزش های متفاوتی هم در دنیای مجازی توسط ورزشکاران پارکور و فری رانینگ داده شده است . امروز من میخوام استایلی رو که خودم ازش استفاده میکنم رو براتون آموزش بدم و شما را در این لذتی که از حرکت میبرم سهیم کنم . در این ویدیو هر چیزی که مربوط به webster هستش که شامل مقدمات و پیشنیاز های این حرکت ، اشتباهات رایجی که دوستان در زمان انجام دادن حرکت وبستر انجام میدن و نکاتی برای بهبود این حرکت رو بهتون میگم امیدوارم لذت ببرید و براتون مفید واقع شود . لطفا سایت ما www.sportpk.ir را دنبال و حمایت کنید و ۲ ایدی که میزارم رو فالو کنید . تمامی آموزش ها و فعالیت های که میکنیم رو داخل این دو ایدی اطلاع میدهیم .
اینستاگرام تمیم سعیدی                                                                                     اینستاگرام پرویز میرزایی 

پیشنیازهای حرکت وبستر( webster toturiol )

برای آمادگی webster شما بهتر هستش که در انجام دادن این دو حرکت مهارت لازم رو بدست بیارید . این دو حرکت عبارتند از :
• حرکت پل یا bridge : در این حرکت شما انعطاف لازم کمر رو بدست میارین که در حرکت وبستر به شا کمک میکنه که حرکت رو راحت تر و زیباتر انجام بدید .
• حرکت نیم پشتک یا front hand spring : در این فلیپ شما شوت لازم برای پرتاب در حرکت وبستر رو یاد می گیرید .

 

پوشاک پارکور

پارکور / حرکت وبستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.